עבודות אקדמיות למכירה

מכירת עבודות אקדמיות

עסקים רבים מתפרנסים משירותי מכירת עבודות אקדמיות לסטודנטים. ההיצע ההולך וגדל גורם ללא מעט סימני שאלה אצל סטודנטים שעושים היכרות ראשונה עם השירות. בכתבה הבאה נציג כל מה שחשוב לדעת על מכירת עבודות. 

מה עומד למכירה?

יכול להיות מדובר בעניין שעשוי להפתיע לא מעט סטודנטים, אבל האמת היא שבעזרת החיפוש הנכון ברשת אפשר למצוא כמעט כל סיוע אקדמי שהוא עומד למכירה. בין אם מדובר בשיעורי עזר בקורסים שונים ובין אם אלו עזרות שונות בכתיבת עבודות, כמו למשל עריכה לשונית והגהה, ניתוחים סטטיסטיים, הכנת מצגות לפרזנטציות, ביצוע סקירת ספרות ועוד פעולות רבות וחשובות.

למעשה, ניתן לקנות אפילו עבודות מוכנות. החל מעבודות קצרות יחסית שאופייניות לשנות התואר המוקדמות ועד מכירת עבודות סמינריוניות, שנחשבות לעבודות המסכמות והמפחידות של התואר. בכל המקצועות והתחומים ניתן למצוא שירותי כתיבה מהרמה הבסיסית ועד למקיפה ביותר.

חשוב להדגיש שסיוע בהכנות עבודות אקדמיות אינו נחשב לעבירה על חוקי האתיקה של האקדמיה. כמובן שעבודות מוכנות מאלף ועד תו הן כבר סיפור שונה, אך העסקים המציעים שירותים אלו פועלים כמובן בדיסקרטיות הנדרשת מתוך כבוד לסטודנט שביקש את שירותיהם. בכל מקרה חשוב לברר מה נחשב לעבירת משמעת במוסד הספציפי בו אתם לומדים לפני פנייה לגורם מקצועי בסיוע אקדמי זה או אחר.     

 

איך קונים עבודה אקדמית?

העומס הרב שסטודנטים נתונים לו מוביל רבים מהם לעזרתם של גורמים מקצועיים חיצוניים. זה אולי לא מדובר רבות, אבל אין מדובר במיעוט שבמיעוט. סטודנטים רבים נאלצים לג'נגל בין עומס אקדמי של מקצועות שונים, הסתגלות למקום חדש וניהול חיי עבודה וחברה פעילים. ריבוי המשימות והמשק הגדול שיש לעבודות אקדמיות ולעבודות סמינריוניות בפרט מוביל סטודנטים רבים (גם אלו החרוצים) אל זרועות הסיוע המקצועי.

חשוב להכיר כמה כללי מפתח לפני שפונים לסיוע מסוג זה, על מנת לקבל את השירות האיכותי ביותר בתמורה לכספכם. בפסקה הבאה נציג את החשובים שבהם.

ראשית, מומלץ מאוד לעבוד עם עסקים מסחריים ולא עם כותבים פרטיים. לחברות מסחריות יש מוניטין להגן עליו ולכן הן בפוטנציאל הן אמורות לתת שירות טוב ואדיב יותר. אצל כותבים פרטיים קיימת הסכנה של היעלמות יום אחד, דבר שלא אמור להתרחש אצל עסק מסחרי פעיל עם צוות עובדים, אתר אינטרנט וכדומה.

דרך נוספת לערוב לכסף שהשקעתם (וכנראה שהשקעתם סכום מכובד מכיוון שסיוע אקדמי נע בין מאות לאלפי שקלים, תלוי בסוג השירות הספציפי) הוא באמצעות חשבוניות. אם קיבלתם קבלה מסודרת בנוגע לסיוע שהזמנתם אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות של עסק מסודר ומאורגן.

הדיסקרטיות כמובן היא גם עניין מרכזי בתהליך, מכיוון שבחלק מהפעמים הסיוע האקדמי עשוי להוות עבירה אתית או לפחות להיראות בעייתי ממבט מן החוץ. חשוב לעבוד עם עסק שהדיסקרטיות היא נר לרגליו ושממדר את צוות הכותבים מזהות הפונים אליו.

לא פחות חשובה היא המקוריות, מכיוון שעבודה אקדמית בה קיים חשש להעתקה תיפסל ותביא כנראה לוועדת משמעת. יש לוודא אם העסק כיצד הוא מוודא מקוריות והאם הוא מחזיק בתוכנות המתאימות לביצוע בדיקה זאת.

מומלץ ביותר לפנות לעסק שלכם לאחר שקיבלתם שתי המלצות או יותר מאנשים קרובים שאתם סומכים עליהם. אין תחליף להמלצה אותנטית מחבר שיידע להגיד לכם האם העסק מתנהל טוב או לא, ולספר לכם כיצד נראית מעיני הלקוח התוצאה הסופית.

תכינו את התקציב הנדרש, אך גם תהיו ברורים בקשר לרצונות שלכם. בעבור סיוע אקדמי תיאלצו להיפרד מסכום כסף מכובד, כתלות ברמת הבהילות והקושי של המשימה. עם זאת, שימו לב שאתם לא רוכשים דבר שאינכם מעוניינים בהם. לדוגמה, יכול להיות שיש לכם בעצמכם את המשאבים הדרושים לכתיבת עבודת סמינריון ואתם זקוקים לעזרה נקודתית רק בסקירת הספרות. וודאו שאתם קונים רק את השירות הספציפי ולא חבילה מורחבת וגם יקרה יותר. 

מכירת עבודות סמינריוניות

פונים אל הטובים ביותר

בהקשר זה אנו רוצים ליידע אתכם בקיומו של עסק מוצלח ביותר בענף, אשר יוכל לסייע לכם בכל עזרה אקדמית נדרשת. אנו מדברים כמובן על "סמינר Low Cost" שמציע סל שלם של שירותים אקדמיים במחירים נמוכים משמעותית יחסית לתחום.

אחד היתרונות המובחנים של "סמינר Low Cost"  הוא עבודת השלבים שלהם. כאשר עולה בקשה לכתיבת סמינריון, המשימה מתומחרת לפי שלבים בכתיבה. כך הסטודנט יכול לפרוש מההסכם בכל שלב שהוא ולא לשלם מראש עבור עבודה שלמה שהיא כמובן יקרה יותר. החברה מציעה גם מגוון שירותים נוספים, חלקם חינמיים לחלוטין לכלל הסטודנטים, כמו למשל הכנה לשיחה עם מנחה העבודה הסמינריונית.

עוד לא השתכנעתם? מוזמנים לקפוץ לאתר https://seminar-lowcost.com/ ולגלות בעצמכם מדוע מדובר בחברה שכל כך משתלם לעבוד איתה.

צור קשר

מלא פרטים להצלחה שלך.

דילוג לתוכן